Gembird TA-U2C48A-CAR-01 mobile device charger Black Auto
Share:
Coupons & Offers
SEE ALL
Up to 40% off
Daily Deals - Up to 40% off
Product Detail
Gembird TA-U2C48A-CAR-01. Charger type: Auto Power source type: Cigar lighter Charger compatibility: PDA Smartphone Tablet. Input voltage: 12 - 24 V Maximum output voltage: 5 V AC adapter output current: 4.8 A. USB 2.0 ports quantity: 2. Product colour: Black